top of page

MeE EVENTS

Merhaba! Biz MeE Events ekibi olarak, çalışanlarınızın mutluluğunu artırmak ve işyeri kültürünüzü geliştirmek için buradayız.

İş hayatı artık sadece" iş" ile sınırlı değil. Çalışanların mutluluğu, işyeri verimliliği ve başarısı için eğlence, takım çalışması, motivasyon ve kişisel gelişim etkinlikleri gibi faktörler de çok önemli. Bu nedenle size, ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli etkinlikler sunuyoruz.

Her etkinlik planlama sürecinde işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için sizinle yakın işbirliği yapıyoruz. Bu sayede, sizin için özel olarak tasarlanmış etkinlikler sunarak çalışanlarınızın motivasyonunu ve mutluluğunu artırıyor ve kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.

Kurucularımız

karikatür Timsah

Melek Ülkü Arısoy

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler 2007 mezunu. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde satış ve ticari pazarlama departmanlarında yöneticilik yaptı. Sonrasında öğrencilik yıllarından beri gönül verdiği sivil toplumda profesyonel çalışma imkanı buldu. Son olarak Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde mezun ilişkileri ve kariyer departman yöneticisi olarak çalıştı.

Kara koyun

Elif Bakırlıoğlu

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden 2007 yılında mezun oldu. Mezun olur olmaz girişimci ruhuna karşı koymayıp kendi şirketini kurdu ve bir çok insana oyunlar oynattı. Sonrasında bir süre rehberlik yapan Elif, bir çok ülke gezdi. Son olarak Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde etkinlik yöneticisi olarak görev aldı.

Galeri
bottom of page